Usługi transportowe – Bydgoszcz

Wynajem busa z kierowcą
Wynajem busa z 1 tragarzem
Wynajem busa z 2 tragarzami
Autoholowanie
Transport motocykli
Transport rzeczy nietypowych
Przewóz rzeczy o nietypowym kształcie

Transport Przeprowadzki
Bydgoszcz

Zmieniasz miejsce zamieszkania i do przeprowadzki potrzebujesz odpowiedniego pojazdu, aby przewieźć meble i inne rzeczy? Chcesz przewieźć motocykl lub jakieś nietypowe przedmioty? Z tego typu zadaniami poradzą sobie firmy przewozowe. Na naszą pomoc możesz liczyć zarówno w takich sytuacjach, jak i wtedy, gdy trzeba sholować auto. Profesjonalny i tani transport jest specjalnością Smart Move! Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmowych z Bydgoszczy i z okolic. Świadczymy usługi, mając do dyspozycji nie tylko odpowiednio wyposażone busy, ale i sprawdzoną ekipę pracowników. Dopasowujemy się do potrzeb zleceniodawców – przekonaj się, że warto skorzystać z naszej oferty!

 

Tani transport na terenie Bydgoszczy

Proponując usługi przewozowo-przeprowadzkowe, jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebujesz taniego transportu, ale także wsparcia specjalistów. Angażujemy bowiem różną liczbę pracowników do prac związanych np. z przenosinami. Oferujemy wynajem busa w różnych konfiguracjach, czyli z:

  • kierowcą – jeśli sam sobie poradzisz z załadunkiem i rozładunkiem naszego auta w zakresie rzeczy, które chcesz przewieźć pod dany adres,
  • 1 tragarzem – to opcja, z której warto skorzystać, gdy potrzebujesz wsparcia przy znoszeniu i wnoszeniu mebli czy innych przedmiotów, jakie chcesz przetransportować za pośrednictwem naszej firmy,
  • 2 tragarzami – jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy masz do przewiezienia dużo mienia i ograniczone możliwości w kwestii pomocy ze strony rodziny czy innych osób.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie naszej firmy przewozowej? Zapewniamy także tani transport:

  • motocykli – zarówno sprawnych, jak i tych, które wymagają naprawy. Odbierzemy je z każdego miejsca na terenie Bydgoszczy lub innego miasta w Polsce i dostarczymy pod wskazany adres,
  • rzeczy nietypowych – jeśli chcesz zaplanować bezpieczny przewóz mebli i wyposażenia o nietypowych gabarytach, bardzo Ci się przyda pomoc profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, zarówno na etapie pakowania tych przedmiotów, jak i ich transportu bez uszkodzenia w docelowe miejsce,
  • rzeczy ciężkich – dyspozujemy schodołazem towarowym zdolnym do transportu nawet 500 kilogramowych towarów po schodach

Wynajmując nasze busy oraz tragarzy, masz pewność, że przewiezienie mebli czy innych rzeczy np. podczas przeprowadzki nie nastręczy trudności, a przebiegnie sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie.

Jeśli nie chcesz wzywać pomocy drogowej, a musisz przetransportować lawetą do warsztatu niezdolny do dalszej jazdy samochód, możesz skorzystać z naszej oferty!

 

Profesjonalna firma przewozowa

Dziś firmy przewozowe są przede wszystkim świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają odpowiednio dużych pojazdów do tego, aby się przeprowadzić, czy rozglądają się za transportem dla sprowadzanych motocykli lub rzeczy o nietypowych wymiarach lub kształtach. Gwarantujemy bezpieczny przewozów m.in. antyków, pianin i fortepianów, szaf pancernych czy sejfów, wyposażenia archiwów, bibliotek.

Świadczymy usługi transportowe profesjonalnie i terminowo. Wyróżnia nas bardzo dobra znajomość branży, nowoczesne schodołazy do przeprowadzek i wiedza, w jaki sposób postępować z przenoszonymi przedmiotami. Poradzimy sobie szybko i logistycznie z każdym zleceniem! Jeśli chciałbyś poznać szczegółowy zakres oferty, zapraszamy po więcej informacji! Skontaktuj się z nami bezpośrednio, mailowo lub telefonicznie. Przygotujemy dla Ciebie także bezpłatnie wstępną wycenę usług, jakie świadczymy.

 

Skorzystaj z taniego transportu nie tylko w Bydgoszczy!

Nasza firma organizuje i realizuje przeprowadzki biur, firm, domów i mieszkań na terenie Bydgoszczy oraz całego kraju i za granicą. Świadczymy usługi zarówno w zakresie dużych relokacji, jak i w zakresie mniejszych transportów. Jeśli więc szukasz firmy przewozowej, która tanio i sprawnie realizuje tego rodzaju zlecenia, zapraszamy do kontaktu! Dopasujemy się organizacyjnie do Twoich potrzeb! Jeśli szykuje Ci się przewóz większej ilości mebli czy innych przedmiotów albo musisz przewieźć motocykle, sholować auto – pamiętaj, że możemy się tym zająć! Szybko reagujemy na każde zapytanie w kwestii taniego transportu czy organizacji przeprowadzki! Z nami wszystkie rzeczy przewieziesz terminowo oraz bez żadnego uszczerbku!

Call Now Button