Przeprowadzki Bydgoszcz
Cennik

Oferowane przez nas usługi transportowe, w tym w zakresie przewozu mebli i innych przedmiotów w Bydgoszczy zapewniamy w korzystnych stawkach. Cennik przeprowadzek warunkuje kilku czynników takich jak piętro mieszkania, odległości między mieszkaniami oraz od gabarytów transportowanych rzeczy. Przykładowa cena za wynajem busa do przeprowadzki z kierowcą na terenie miasta Bydgoszcz to 70 zł/h. Z pomocą doświadczonego kierowcy rozmieścisz i zabezpieczysz swój ładunek, a więc możesz być pewien, że Twoje mienie dotrze na miejsce nienaruszone.

W zależności od piętra mieszkania cena za wnoszenie mebli i kartonów zaczyna się od 90 zł/h. Transport poza Bydgoszcz zależny jest od liczby kilometrów i zaczyna się od 1,50 zł/km. Jeśli nie jesteś pewien co do odległości pomiędzy miejscem startu a docelowym możesz zmierzyć ją klikając tutaj.

Cennik przeprowadzek warunkuje kilka czynników takich jak:

  • Piętro Twojego mieszkania;
  • Gabaryty transportowanych przedmiotów;
  • Liczba potrzebnych tragarzy;
  • Rozmiar potrzebnego samochodu;

Opisz nam jakiego rodzaju usługi potrzebujesz, a szybko wycenimy jej wartość w korzystnej dla Ciebie cenie. Możesz sprawdzić cenę Twojej przeprowadzki, dzwoniąc do nas lub wypełniając formularz w zakładce Kontakt.

Gwarantujemy, że realizowane przez nas zlecenia na terenie Bydgoszczy lub w innym miejscu zawsze wykonywane są z najwyższym poszanowaniem Twojej własności. Używamy najlepszego i nowoczesnego sprzętu do przeprowadzek czy usług transportowych, dzięki czemu wykluczamy ryzyko uszkodzenia Twoich mebli czy ścian. Wybierając naszą firmę, masz pewność sprawnie przeprowadzonej i bezpiecznej przeprowadzki w dobrej cenie.

Jeżeli planujesz większą przeprowadzkę, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, abyśmy mogli zarezerwować samochód na dany termin oraz ustalić szczegóły dotyczące transportu i liczby tragarzy.

transport mebli bydgoszcz
Meblowóz podczas załadunku mebli

Tanie przeprowadzki i usługi transportowe

Jeśli więc masz w planach zorganizowanie przeprowadzki lub interesują Cię usługi transportowe świadczone przez firmę Smart Move, poznaj nasz cennik, abyś wiedział, jak zaplanować te działania w swoim domowym czy firmowym budżecie. Przekonaj się, że w atrakcyjnej cenie masz nie tylko profesjonalny sprzęt do przewozu różnych przedmiotów – od mebli i sprzętu AGD/RTV począwszy, a skończywszy na przedmiotach o niestandardowych wymiarach czy kształtach. Obejmuje ona także właściwie dopasowaną liczbę tragarzy, którzy zajmą się załadunkiem i rozładunkiem tych rzeczy.

Jeśli będziesz chciał, możesz także skorzystać z opcji montażu przedmiotów codziennego użytku przez naszą ekipę.

Każda przeprowadzka czy usługa transportowa realizowana przez nas terenie Bydgoszczy wykonywane są terminowo i zgodnie z ustaloną ceną. Zawsze indywidualnie rozliczamy każdego klienta. Dzięki temu, jak i ze względu na to, że elastycznie dopasowujemy się do terminu, jaki Ci pasuje, możesz spokojnie zaplanować przenosiny mieszkania, domu czy biura albo przewóz różnych przedmiotów czy sholowanie zepsutego pojazdu. W jednej firmie możemy pomóc Ci logistycznie w różnych problemach. W zakresie świadczonych usług obsługujemy całą Polskę oraz Europę Zachodnią. Wskaż tylko adres, pod jaki mamy dostarczyć Twoje mienie! Gwarantujemy, że każdy przedmiot dotrze bez żadnego uszczerbku i na czas!

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące cennika świadczonych usług transportowych czy w zakresie przeprowadzek, skontaktuj się z nami!