Cennik przeprowadzek

     Cennik przeprowadzek warunkuje kilku czynników takich jak piętro mieszkania, odległości między mieszkaniami oraz od gabarytów transportowanych rzeczy. Przykładowa cena za wynajem busa do przeprowadzki z kierowcą na terenie miasta Bydgoszcz to 50 zł/h. Z pomocą doświadczonego kierowcy rozmieścisz i zabezpieczysz swój ładunek a więc możesz być pewien, że Twoje mienie dotrze na miejsce nienaruszone.

     W zależności od piętra mieszkania cena za wnoszenie mebli i kartonów  zaczyna się od 70 zł/h. Transport poza Bydgoszcz zależny jest od liczby kilometrów i zaczyna się od 1,30 zł/km. Jeśli nie jesteś pewien co do odległości pomiędzy miejscem startu a docelowym możesz zmierzyć ją klikając tutaj.

     Cennik przeprowadzek warunkuje kilka czynników takich jak:

  • Piętro Twojego mieszkania;

  • Gabaryty transportowanych przedmiotów;

  • Liczba potrzebnych tragarzy;

     Opisz nam jakiego rodzaju usługi potrzebujesz, a szybko wycenimy jej wartość w korzystnej dla Ciebie cenie. Możesz sprawdzić cenę Twojej przeprowadzki zrobić dzwoniąc do nas lub wypełniając formularz w zakładce Kontakt.

     Gwarantujemy, że realizowane przez nas zlecenia zawsze wykonywane są z najwyższym poszanowaniem Twojej własności. Używamy najlepszego i nowoczesnego sprzętu do przeprowadzek dzięki czemu wykluczamy ryzyko uszkodzenia Twoich mebli czy ścian. Wybierając naszą firmę masz pewność sprawnie przeprowadzonej i bezpiecznej przeprowadzki.

     Jeżeli planujesz większą przeprowadzkę prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, abyśmy mogli zarezerwować samochód na dany termin oraz ustalić szczegóły odnośnie transportu i liczby tragarzy.

przeprowadzki-indywidualne-profesjonalnie-transportowane-meble
koce-amortyzujace-do-chrony-mebli