Oferta

Przeprowadzka firmowa

Przeprowadzka biura lub zakładu pracy może być prosta i przyjemna. Staramy się dostosować do zleceniodawcy i jak najmniej ingerować w rytm pracy firmy. Pozwala to na sprawną przeprowadzkę, pracownicy zaś dalej mogą sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Dzięki naszemu doświadczeniu, nie będziesz martwić się o relokacje swojego biura. Skorzystaj z naszej oferty. W razie dużego zlecenia posiadamy 3 furgony wyposażone w profesjonalny sprzęt, tak więc poradzimy sobie z najcięższą przeprowadzką. Zadzwoń do nas i umów się na darmową wycenę. Gwarantujemy, że nasze przeprowadzki zawsze będą tanie i bezpieczne dla Twojej firmy. Jeśli chcesz być na bieżąco odwiedź nasz Fanpage na Facebooku gdzie znajdziesz wszystkie nasze realizacje.

Przeprowadzka indywidualna

Przeprowadzki mieszkań mogą przyprawić dużo komplikacji i problemów. Samodzielny przewóz mebli, transport sprzętu AGD oraz wnoszenie mienia bez odpowiedniego sprzętu może okazać się bardzo trudny i ryzykowny dlatego zadzwoń do nas już dziś i umów się na darmową wycenę. Przeprowadzkami zajmujemy się od lat. Nasi tragarze wyposażeni są w najlepszej klasy sprzęt, który gwarantuje szybką i sprawną przeprowadzkę dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Transport lodówki, największych mebli, szaf pancernych nie jest dla nas problemem. Całe mienie zabezpieczamy kocami amortyzującymi gwarantując brak uszkodzeń w trakcie transportu. Korzystając z naszych usług Twoja przeprowadzka będzie szybka, tania i profesjonalna a więc zadzwoń i zapytaj o wycenę.

Usługi transportowe

Wynajem busa z kierowcą, autoholowanie, transport motocykli. Usługi transportowe rzeczy nietypowych i wszystkiego co zmieści się na nasze auta nie jest dla nas problemem. Prowadzimy transport na terenie całego kraju oraz europy zachodniej. Posiadamy sprzęt gwarantujący bezpieczeństwo ładunku podczas transportu w każdych warunkach pogodowych, także jeśli szukasz transportu zadzwoń do nas i zapytaj o wycenę.

Załadowany bus Smart-Move
Scroll to Top
Call Now Button